Güvenlik görevlisinin bıçaklı saldırıya uğraması

Güvenlik görevlisinin bıçaklı saldırıya uğraması
Güvenlik görevlisinin bıçaklı saldırıya uğraması
- Antalya Kamu Hastaneleri Birliği: - "Biz tüm sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri üstün gayretin farkındayız. Onların çalışma ortamı, motivasyonları ve güvenlikleri her zaman önceliklerimizin başında olacaktır"

ANTALYA (AA) - Antalya Kamu Hastaneleri Birliğinden yapılan açıklamada, "Biz tüm sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri üstün gayretin farkındayız. Onların çalışma ortamı, motivasyonları ve güvenlikleri her zaman önceliklerimizin başında olacaktır" denildi.

Antalya Kamu Hastaneleri Birliğinden yapılan yazılı açıklamada, birlik olarak sağlık sağlık ailesinin bir mensubunun böyle bir saldırıya maruz kalmasından derin üzüntü duyulduğu kaydedildi.

Sağlık çalışanlarının, tatil, düğün, bayram demeden 7 gün 24 saat görevini yerine getirmeye çalıştığının vurgulandığı açıklamada şu görüşlere yer verildi:

"Son yıllarda sağlık çalışanlarımızın doktorundan hizmetlisine kadar Avrupa standartlarının üzerinde hizmet verip özveriyle çalışmaları hiçbir zaman göz ardı edilmemelidir. Biz tüm sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri üstün gayretin farkındayız. Onların çalışma ortamı, motivasyonları ve güvenlikleri her zaman önceliklerimizin başında olacaktır. Hiçbir çalışanımızın bu ve benzeri elim bir olayla karşılaşmaması için elimizden gelen her türlü tedbiri alacağız. Serhat Gönenbaba kardeşimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir bir daha böyle bir olayın yaşanmamasını dileriz."

Öte yandan, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Necat Yılmaz, İdari Hizmetler Başkanı Abdullah Memiş ve Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Yalçın Yüksel, psikiyatri hastasının bıçaklı saldırısı sonucu yaralanan güvenlik görevlisi Serhat Gönenbaba'yı hastanede ziyaret etti.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Kamu

  ,

  Avrupa

  ,

  Tatil

  ,

  eğitim

  ,

  güvenlik

  ,

  zaman

  ,

  Birlik

  ,

  hizmet