Hentbol

Hentbol
Hentbol
- Antalyaspor Başantrenörü Halay: - "Rakibimizin artılarını ve eksilerini iyi analiz edip, kazanmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz"

ANTALYA (AA) -  Türkiye  Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde mücadele eden Antalyaspor 'un başantrenörü Okan Halay, hafta sonu karşılaşacakları Maliye Milli Piyango ile ilgili, "Rakibimizin artılarını ve eksilerini iyi analiz edip, kazanmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz" dedi.

Halay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bol pozisyona girip değerlendiremedikleri maçlardan bir tanesini daha geçen hafta sonunda Amasya Taşova YİBO karşısında oynadıklarını söyledi.

Hücumda yapılan hatalar ve rakip takım kalecisinin kurtarışlarının skoru belirlediğini vurgulayan Halay, zorlu süreçte yaşadıkları puan kayıpları takımın moral motivasyonunu düşürmesine rağmen, çalışma performansında sıkıntı olmamasının bir kazanç olduğunu ifade etti.

Halay, hafta sonu birbirleriyle iletişimi kuvvetli dengeli bir takım olan Maliye Milli Piyango'ya karşı mücadele vereceklerini hatırlatarak, "Çalışmalarımızın meyvesini almak en büyük temennimiz. Rakibimizin artılarını ve eksilerini iyi analiz edip, kazanmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz" diye konuştu.