Hibe edilen çöp konteynerleri Akseki'ye getirildi

Hibe edilen çöp konteynerleri Akseki'ye getirildi
Hibe edilen çöp konteynerleri Akseki'ye getirildi
ANTALYA (AA) - Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen 100 çöp konteyneri, Akseki Belediyesi'ne teslim edildi.Belediye Başkanı Mutafa...

ANTALYA (AA) - Çevre ve Şehircilik Bakanlığı  tarafından hibe edilen 100 çöp konteyneri, Akseki Belediyesi'ne teslim edildi.

Belediye Başkanı Mutafa İsmet Uysal, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehrin belirli noktalarında çöp konteynerlerinin yetersiz olduğunu tespit ettikten sonra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan konteyner talebinde bulunduklarını söyledi.  

Bu talebin olumlu karşılandığını ve 100 konteynerin Akseki'ye gönderildiğini belirten Uysal, konteynerlerin ihtiyaç duyulan noktalarda kullanılacağını anlattı. 

 Uysal, şöyle konuştu:

"100 konteyner Bakanlık tarafından hibe olarak verildi. Akseki Belediyesi tarafından herhangi bir ücret ödenmedi. Devletin bütün imkanlarından faydalanıldı ve bu doğrultuda başarılı projelere imza atıldı. Akseki bölgenin en güzel ilçelerinden biri. Temiz bir şehir için çalışmalarımızı sürdürüyoruz."

Uysal, merkezde bulunan 4 mahallenin yanı sıra 43 taşra mahallesinin isteklerini de değerlendirdiklerini sözlerine ekledi.