Hidayet Türkoğlu Antalya'da

Hidayet Türkoğlu Antalya'da
Hidayet Türkoğlu Antalya'da
- NBA'de Los Angeles Clippers forması giyen Türkoğlu: - "Yavaş yavaş kariyerimin sonuna geldiğimin farkındayım"

ANTALYA (AA) - NBA'de Los Angeles Clippers forması giyen Hidayet Türkoğlu, "Yavaş yavaş kariyerimin sonuna geldiğimin farkındayım" dedi. 

Türkoğlu, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek tatil bölgesinde bulunan Gloria Sports Arena'da düzenlenen "Hido Talent Camp" kapsamındaki antrenmana katıldı. Sporcularla yakından ilgilenen Türkoğlu, taktik verip, tecrübelerini anlattı. Türkoğlu, antrenmana katılmadan önce adamı Sadettin Saran ile de bir süre sohbet etti. 

Türkoğlu, antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, kampın amacının genç sporculara tecrübelerini aktarmak olduğunu söyledi. 

Kamp boyunca gençlerle dolu dolu antrenmanlar yapacaklarını ifade eden Türkoğlu, "Gençlerin basketbol bilgilerine yenilerini katmak istiyoruz. Onlara faydalı olmaya çalışıyoruz. Başarılı antrenörlerden kurulu güzel bir ekibimiz var" diye konuştu.

Gazetecilerin Türkiye 'ye ne zaman döneceği sorusunu da yanıtlayan Türkoğlu, şunları kaydetti:

"Yavaş yavaş kariyerimin sonuna geldiğimin farkındayım ama dönmek için tam tarih veremiyorum. Şu an güzel bir yaz geçiriyorum. Gençlere tecrübelerimi aktarıyorum. Ailemle bu işi ne kadar daha sürdüreceğim konusunu konuşuyor, kafa ütülüyoruz. Yaz sonunda güzel bir karar vermiş olacağız. Ne kadar ve nerede devam edeceğim konusunda karar vereceğim."

Türkoğlu, kampta milli takım antrenörleri, Türkiye Basketbol Ligi antrenörleri ve milli sporculardan oluşan kamp ekibiyle basketbol bilgilerini ve deneyimlerini katılımcı sporculara aktaracak.

8-18 yaş arası 50 kız ve erkek sporcunun katıldığı kamp, 2 Ağustos'ta sona erecek. 


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  Türkiye

  ,

  Antalya

  ,

  NBA

  ,

  YAŞ

  ,

  Sohbet

  ,

  Erkek

  ,

  Kız

  ,

  Tatil

  ,

  Tarih

  ,

  ağustos

  ,

  ,

  zaman

  ,

  dolu

  ,

  genç