Ibricic'in Antalyaspor'a transfer edileceği iddiası

Ibricic'in Antalyaspor'a transfer edileceği iddiası
Ibricic'in Antalyaspor'a transfer edileceği iddiası
- Antalyaspor Kulübü Başkanı Gencer: - "Senijad Ibricic ile şu an için ilgilenmiyoruz" - "Son 3-4 maçta gördük ki takım 90 dakika mücadelesini sürdürüyor"

ANTALYA (AA) - PTT 1.  Lig  ekiplerinden Antalyaspor'un kulüp başkanı Gültekin Gencer, Boşnak oyuncu Senijad Ibricic'in transfer edilmesine yönelik bir çalışmalarının olmadığını söyledi. 

Gencer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın yapılan yeni takviyelerle daha güçlü hale geldiğini, gelecekte daha başarılı bir grafik çizeceklerini ifade etti. 

Yeni transferlerin takıma kısa sürede uyum sağladığını belirten Gencer, şöyle konuştu:

"Sahada mücadele eden bir takımız. Geçmiş dönemlerdeki en büyük problemimiz, oyunun üçte ikilik döneminde oyundan kopmamızdı. Son 3-4 maçta gördük ki takım 90 dakika mücadelesini sürdürüyor. Uzatmalar dahil son saniyeye kadar mücadele ettiğimiz zaman  kazanan taraf biz oluruz."

Boşnak oyuncu Senijad Ibricic'i kadrolarına katacaklarına yönelik iddialara da değinen Gencer, "Senijad Ibricic ile şu an için ilgilenmiyoruz. Yabancı sayımız da buna izin vermiyor. Transfer konusunda ortaya atılan iddialar gerçeği yansıtmadığı gibi kulübe zarar veriyor" dedi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Boşnak

  ,

  Antalyaspor

  ,

  Taraf

  ,

  Lig

  ,

  zaman

  ,

  Kulüp