İlçe Emniyet Müdürü Özgönül'den MATSO'ya ziyaret

İlçe Emniyet Müdürü Özgönül'den MATSO'ya ziyaret
İlçe Emniyet Müdürü Özgönül'den MATSO'ya ziyaret
ANTALYA (AA) - Manavgat Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odasını (MATSO) ziyaret etti.Özgönül, ziyarette yaptığı...

ANTALYA (AA) - Manavgat Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odasını (MATSO) ziyaret etti.

Özgönül, ziyarette yaptığı konuşmada, Başkan Ahmet Boztaş yönetimindeki MATSO'nun başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini söyledi.

Manavgat'ın gelişmiş bir ilçe olduğunu vurgulayan Özgönül, şehrin huzuru ve güvenliği için çalıştıklarını belirterek, "İnsanlarımızın can ve mal güvenliği için aralıksız mücadele ediyoruz. Kurumların ve vatandaşlarımızın desteğini de bu mücadelede yanımızda hissediyoruz. Bu, bizlere güç veriyor" dedi.

MATSO Başkanı Ahmet Boztaş da ziyaretinden dolayı Özgönül'e teşekkür etti. Boztaş, Emniyet Teşkilatı'nın 170 yıldır devlet ve millet yolunda yorulmadan çalıştığını belirterek, şöyle konuştu:

"Nüfus açısından, ekonomik açıdan hareketli bir şehirde yaşıyoruz. İnsanlarımız gibi ekonominin de güvene, güvenliğe ihtiyaç duyar. Ekonomik kalkınma, ilerleme, gelişme huzurlu, güvenli bir ortamda gelişme gösterir. Ticaret kaostan, kargaşadan, çatışmadan olumsuz etkilenir. İş dünyası olarak bu açıdan bir sorun yaşamıyoruz. Kara bulutlar yoksa, puslu hava dağılıyorsa, belirsizlik ortadan yok oluyorsa sizlerin sayesinde. Çalışmalarınız, özverileriniz için teşekkür ediyoruz."