Jasmin Taylor, EXPO 2016 alanına ağaç dikti

Jasmin Taylor, EXPO 2016 alanına ağaç dikti
Jasmin Taylor, EXPO 2016 alanına ağaç dikti
- Tur operatörü JT Touristik'in sahibi Jasmin Taylor, EXPO 2016 Antalya alanındaki ünlüler ormanına ağaç dikip, can suyunu verdi

ANTALYA  (AA) - Tur operatörü JT Touristik'in sahibi Jasmin Taylor, Antalya'da EXPO 2016 alanındaki ünlüler ormanına zeytin ağacı dikti.

EXPO 2016 sergi alanını ziyaret ederek, yönetim binasında proje sunumunu izleyen Taylor, Aksu'da bin 121 dönümlük alandaki sergiyi gezdi.

Taylor, gövdesine isim tabelasını bağladığı ağacı ünlüler ormanına dikerek, ilk can suyunu verdi. 

Ağaç diktikten sonra gazetecilere açıklama yapan Taylor, EXPO 2016'nın çok büyük ve umut veren bir proje olduğunu söyledi. 

Antalya'nın dünyada turizmi açısından en önemli şehirlerden biri olduğunu belirten Taylor, "Özellikle Avrupa ve Almanya 'da pek çok insan tatil için buraya geliyor. Dinlenmek için çok güzel oteller ve tesisler var. Antalya'nın zaten her yıl 12 milyon turist potansiyeli var. Şüphesiz bu alan turist potansiyelinin artmasına katkı sağlayacak" dedi.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Proje ve Yapım İşleri Direktörü Gökhan Duman, Taylor'a ziyaretin anısına üzerinde "EXPO 2016 Antalya" yazan duvar saati verdi.

Etkinliğe Almanya'nın Antalya Konsolosu Martin Vetter'de katıldı.