Kaymakam Beşikci yaşlıları evlerinde ziyaret etti

Kaymakam Beşikci yaşlıları evlerinde ziyaret etti
Kaymakam Beşikci yaşlıları evlerinde ziyaret etti
ANTALYA (AA) - Akseki Kaymakamı Murat Beşikci, "Yaşlılar Haftası" dolayısıyla 65 yaş ve üzerindeki yaşlıları evlerinde ziyaret etti.Kaymakam Murat...

ANTALYA (AA) - Akseki Kaymakamı Murat Beşikci, "Yaşlılar Haftası" dolayısıyla 65 yaş ve üzerindeki yaşlıları evlerinde ziyaret etti.

Kaymakam Murat Beşikci, ziyaretlerinde yaşlılara sağlıklı ve uzun ömürler diledi. İlçedeki yaşlılara yönelik ziyaretleri sürdüreceklerini belirten Beşikci, geçmişteki tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültür ve değerleri yarınlara taşımayı sağlayan yaşlıların toplumun en değerli hazinesi olduğunun altını çizdi.

Yaşlıların hayatlarını sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçirmeleri için tüm gayretin gösterilmesi gerektiğini kaydeden Beşikci, şöyle konuştu:

"Bizlere düşen en ulvi görev, ömrünün büyük bir kısmını topluma, ülkeye hizmetle geçiren yaşlılarımızın yaşam deneyimlerinden en iyi şekilde faydalanmak, onların toplumla bütünleşmelerini sağlamak, tavsiyelerini can kulağıyla dinlemek ve onların çok özel olan yaşlılık dönemlerini sağlıklı, mutlu ve huzurlu şekilde geçirmeleri için elimizden gelen tüm gayreti göstermektir. Yaşlılarımızın sorunlarını çözmek, toplumda hak ettikleri yeri almalarını sağlamak tek başına devletimizin değil, toplum olarak hepimizin sorumluluğudur."


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  YAŞ

  ,

  Kaymakam

  ,

  Yaşam

  ,

  toplum

  ,

  kültür