Kaymakam ve ilçe protokolü, halk eğitim kurslarını inceledi

Kaymakam ve ilçe protokolü, halk eğitim kurslarını inceledi
Kaymakam ve ilçe protokolü, halk eğitim kurslarını inceledi
ANTALYA (AA) - Kumluca Kaymakamı Polat Kara, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan kursları, ilçe protokolüyle ziyaret etti.Kumluca Halk...

ANTALYA (AA) - Kumluca Kaymakamı Polat Kara, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan kursları, ilçe protokolüyle ziyaret etti.

Kumluca Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nce 2015-2016 öğretim yılında Gül-Çetin Kaur Anadolu Lisesi bünyesinde açılan kurslar ilçe protokolüne tanıtıldı.

Programa Kaymakam Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Emniyet Müdürü Mustafa Karaaslan, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Kurslar hakkında bilgi veren Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Yusuf Tekdemir, halkın yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını ve talep edilen her konuda kursları düzenlediklerini söyledi.

Haftada altı gün üzerinden kursların sabah 08.00 akşam ise 22.00'ye kadar devam ettiğini ve şu anda 3 bin 500 kursiyere ulaştıklarını ifade eden Tekdemir, programa katılımlarından dolayı ilçe protokolüne teşekkür etti.

Program sonunda ilçe protokolüne, aşçılık kursu kursiyerlerinin hazırladığı geleneksel arabaşı çorbası ikram edildi.