Kemer Kaymakamı Cevheroğlu gazetecilerle buluştu

Kemer Kaymakamı Cevheroğlu gazetecilerle buluştu
Kemer Kaymakamı Cevheroğlu gazetecilerle buluştu
ANTALYA (AA) - Kemer ilçesinde görev yapan basın mensupları kahvaltıda bir araya geldi.Kemer Kaymakamı Halil Serdar Cevheroğlu'nun davetiyle Kemer...

ANTALYA (AA) - Kemer ilçesinde görev yapan basın mensupları kahvaltıda bir araya geldi.

Kemer Kaymakamı Halil Serdar Cevheroğlu'nun davetiyle Kemer Jandarma Komutanlığı bahçesinde düzenlenen kahvaltıya, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yasin Berçin, Kemer Emniyet Müdürü Muhittin Ergen, Kemer Sahil Güvenlik Komutanı Üsteğmen Hasan Özak, Jandarma Üsteğmen Semih Karakaş ve ilçede görev yapan basın mensupları katıldı.

Kahvaltıda konuşan Kaymakam Cevheroğlu, gazetecilik mesleğinin zor olduğunu belirterek, Kemer'deki basın mensuplarının sıkıntılarını anlattı.

Basında çıkan bazı asılsız haberler nedeniyle gazetecilere daha dikkatli olmaları çağrısında bulunan Cevheroğlu, "Bazı haberler kulaktan dolma bilgiler üzerine yazılıyor. Gazeteci, toplumu ve kamuoyunu bilgilendiren şahıstır. Yanlış bilgilendirmemek için resmi makamlardan gerekli bilgileri alarak haber yapmalıdır" dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Ergen ise hakkında çıkan asılsız haberler nedeniyle bazı gazetecilere "sitemkar" olduğunu ifade ederek, bu tür haberlere üzüldüğünü ve kırıldığını dile getirdi.

Kaymakam Cevheroğlu, gazetecilere görevlerinde başarılar diledi.