Kemer'de 2015-2016 adli yıl açılışı yapıldı

Kemer'de 2015-2016 adli yıl açılışı yapıldı
Kemer'de 2015-2016 adli yıl açılışı yapıldı
ANTALYA (AA) - Kemer'de yeni adli yılın açılışı dolayısıyla hakim ve savcılar bir araya geldi. Kemer Adliyesi'nde düzenlenen açılış törenine, Kemer...

ANTALYA (AA) - Kemer'de yeni adli yılın açılışı dolayısıyla hakim ve savcılar bir araya geldi. 

Kemer Adliyesi'nde düzenlenen açılış törenine, Kemer Kaymakamı Halis Serdar Cevheroğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Kürşat Kağan Doğan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yasin Berçin, İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Ergen, Kemer Belediye Başkan Vekili Recep Yılmaz, hakim, savcı ve avukatlar katıldı. 

Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Doğan, yaptığı konuşmada, Türkiye 'nin içinde bulunduğu terör ortamı nedeniyle herhangi bir kutlama yapmadıklarını ancak yeni gelen hakim ve savcılar ile tanışmak amacıyla küçük bir merasim düzenlediklerini söyledi. 

Kemer Adliyesi'nde hakim ve savcı sayısının artırıldığını ifade eden Doğan, 8 cumhuriyet savcısı, 8 hakim olmak üzere yaklaşık 60 civarında personel sayısına ulaştıklarını kaydetti. 

Doğan, Kemer'e yapılacak yeni adliye binası projesinin de tamamlanmak üzere olduğunu, inşaata başlamak için gün saydıklarının müjdesini verdi.