Kemer'de muhtarlara bilgisayar dağıtıldı

Kemer'de muhtarlara bilgisayar dağıtıldı
Kemer'de muhtarlara bilgisayar dağıtıldı
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer Koordinasyon Merkezi tarafından ilçe genelindeki muhtarlara bilgisayar dağıtımı yapıldı.Büyükşehir...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer Koordinasyon Merkezi tarafından ilçe genelindeki muhtarlara bilgisayar dağıtımı yapıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından geçen ay muhtarlara söz verilen bilgisayarların dağıtımı gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Kemer Koordinatörlüğünde düzenlenen törene, Büyükşehir Belediyesi Kemer Koordinatörü Kahraman Üraz ve muhtarlar katıldı.

Muhtarlar Bilgi İletişim Sistemi (MUBİM) programının yüklü olduğu bilgisayarları muhtarlara, Üraz teslim etti. Üraz, yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediyesinin muhtarlarla iletişimi güçlendirmek için MUBİM'i kurduğunu oluşturduğunu belirtti.

Sistemin oluşturulması sırasında muhtarlardan gelen talep üzerine Türel'in muhtarlara bilgisayar sözü verdiğini hatırlatan Üraz, şöyle konuştu:

"Bu sözünün gereği Kemer'de bulunan 11 mahalle muhtarımıza birer masa üstü bilgisayar gönderilmiştir. Muhtarlarımız adına Menderes Türel'e çok teşekkür ediyoruz. Artık bilgi çağında, iletişim çağında muhtarlarımız sorunlarını büyükşehir belediyesine daha hızlı ve daha seri ulaştırabilecekler. Zaten sistem çalışmaktaydı. Bilgisayarlarla da daha keyifli bir çalışma ortamı sağlanmış olacak."