Kemerspor 2003, Antalyaspor'dan kaleci Demir'i transfer etti

Kemerspor 2003, Antalyaspor'dan kaleci Demir'i transfer etti
Kemerspor 2003, Antalyaspor'dan kaleci Demir'i transfer etti
ANTALYA (AA) -  Süper Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Kemerspor 2003'ün, Antalyaspor'dan kaleci Hasan Demir'i transfer ettiği bildirildi.Kulüp...

ANTALYA (AA) -  Süper Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Kemerspor 2003'ün, Antalyaspor'dan kaleci Hasan Demir'i transfer ettiği bildirildi.

Kulüp başkanı İsmail Selami Minta, geçen sezon takımlarından Antalyaspor'a transfer olan kaleci Hasan Demir'i tekrar takıma kazandırdıklarını belirterek, oyuncuyu 1 yıllığına kiraladıklarını söyledi.

Geçen sezon takım olarak ligde tecrübe edindiklerini ifade eden Minta, şunları kaydetti:

"Bu yıl hedeflediğimiz 2. lig yolunda iyi bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum. Takımımız, Gaziosmanpaşa'yı sahasında, Sancaktepe'yi de deplasmanda üçer golle geçerek liderliğini sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl ki başarılı kadromuzu koruyarak üzerine iyi takviyeler yaptık. Hasan Demir'i yeniden takıma kazandırarak önemli bir transfere imza attığımızı düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun."

Kaleci Hasan Demir ise Kemerspor 2003'ün kendisinin yuvası olduğun vurgulayarak, geri gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.