Kepez Belediyesi Muhtarlar İstişare toplantısı

Kepez Belediyesi Muhtarlar İstişare toplantısı
Kepez Belediyesi Muhtarlar İstişare toplantısı
ANTALYA (AA) - Kepez Belediyesi Muhtarlar İstişare toplantısı yapıldı.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Afyonkarahisar'daki toplantıda, belediye...

ANTALYA (AA) - Kepez Belediyesi Muhtarlar İstişare toplantısı yapıldı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Afyonkarahisar 'daki toplantıda, belediye encümeni, birim müdürleri ve ilçenin 66 muhtarıyla bir araya geldi.

Tütüncü, iki gün süren kampın gala yemeğinde, istişare toplantısındaki fikir alışverişinin vatandaşlara hizmet olarak döneceğini bildirdi.

Altı yıllık başkanlık döneminde ilçenin yıllarca çözülmemiş sorunlarını çözdüklerini vurgulayan Tütüncü, şunları kaydetti:

"Çözümleri birlikte gerçekleştiriyoruz. Muhtarlarla belediye başkanları aynı noktada bulunduğu sürece, engellerin, problemlerin olduğu mahalleler çok daha hızlı mesafe alır. Muhtarlar, bulundukları bölgenin en önemli kanaat önderleridir. Herkes mahallede muhtara göre şekil alır. Sınırlı zamanı daha akılcı kullanabiliriz. 6 yıl içerisinde büyük hizmetleri mahallelerimize getirdik. Bundan sonra el ele, gönül gönüle vererek daha büyük hizmetleri birlikte halkımıza kazandıracağız. Her zaman muhtarların yanındayız."