Kepez Belediyesinden ihtiyaç sahiplerine destek

Kepez Belediyesinden ihtiyaç sahiplerine destek
Kepez Belediyesinden ihtiyaç sahiplerine destek
- Kepez Belediye Başkanı Tütüncü: - "KEDAP'ta 3 bin 366 aileye, 18 bin 569 kişiye düzenli olarak yardımlarımız devam ediyor"

ANTALYA (AA) - Kepez Belediyesi tarafından yürütülen Kullanılmış Eşyaların Dönüşümünü Aktifleştirme Projesi (KEDAP) kapsamında ikinci el giysi ve ev eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı yazılı açıklamada, Kepez'in sürekli göç alan bir ilçe olduğunu, gelen kesimin büyük bir çoğunluğunu, çaresizlik ve yoksul kişilerin oluşturduğunu kaydetti.

İlçede yardıma muhtaç vatandaş sayısının arttığına değinen Tütüncü, yoksul vatandaşların en çok giysi, ev aletleri veya ev eşyalarına ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Antalya genelinden yapılan yardımları, yürüttükleri KEDAP kapsamında topladıklarını belirten Tütüncü, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

 

"Burada veren el alan eli görmüyor ama bunun manevi huzurunu yaşıyor. Kimseyi incitmeden, kimseyi kırmadan KEDAP çalışmalarına devam ediyor ve devam edecektir. Destek ve yardımlarını esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ederken, yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımızın da 338 13 55 numaralı telefonu ararlar ise ekiplerimiz onlara ulaşırlar. KEDAP'ta 3 bin 366 aileye, 18 bin 569 kişiye düzenli olarak yardımlarımız devam ediyor. Kepez ilçemizde yaşayan vatandaşlarımız KEDAP'tan yararlanabilmek için muhtarlarından getirecekleri ikametgah belgeleri ile kayıtlarını yaptırıp, yardımlarımızdan faydalanabilirler."   


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  ilçe

  ,

  göç