Kepez Belediyesinin ramazan etkinlikleri

Kepez Belediyesinin ramazan etkinlikleri
Kepez Belediyesinin ramazan etkinlikleri
ANTALYA (AA) - Kepez Belediyesi tarafından ramazan ayı boyunca 66 mahallede iftar verilecek.Kepez Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada,...

ANTALYA (AA) - Kepez Belediyesi tarafından ramazan ayı boyunca 66 mahallede iftar verilecek.

Kepez Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, belediyenin ramazan etkinliği programlarının belli olduğu bildirildi.

Açıklamaya göre, Kepez Belediyesinin ramazan etkinliği 18 Haziran 2015 tarihinde Kur'an-ı Kerim tilaveti ve mehteran gösterisiyle başlayacak. Bülent Serttaş, İsmail YK, Ferhat Göçer ve Sinan Yılmaz'ın konser vereceği etkinliklerde, Kars, Ardahan, Iğdır, Konya, Diyarbakır , Kayseri, Sivas, Adıyaman, Burdur, Karadenizliler ve Yörükler geceleri düzenlenecek. 

Ramazan ayı boyunca Karagöz-Hacivat gösterisi, aile sineması, sema ve tasavvuf konserleri gibi etkinlikler de gerçekleştirilecek.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ramazan boyunca Kepez'in 66 mahallesinde iftar vereceğini belirterek, "Ramazan ayının ilçemizde huzurlu bir şekilde yaşanması için gereken çalışmaları yaptık. Ramazan ayının Türk ve İslam alemine güzellikler, sağlık ve barış getirmesini diliyorum" dedi.