Kepez Belediyespor, İzmirspor'u mağlup etti

Kepez Belediyespor, İzmirspor'u mağlup etti
Kepez Belediyespor, İzmirspor'u mağlup etti
ANTALYA (AA) - Türkiye Bayanlar Voleybol 3. Ligi karşılaşmasında Kepez Belediyespor, İzmirspor'u 3-0 mağlup...

ANTALYA (AA) - Türkiye  Bayanlar Voleybol 3. Ligi karşılaşmasında Kepez Belediyespor, İzmirspor'u 3-0 mağlup etti.

Kepez Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Turgut Özal Spor Salonu'nda oynanan Türkiye Bayanlar Voleybol 3. Ligi karşılaşmasında Kepez Belediyespor kendi evinde İzmirspor 3-0 yendi.

Tribünden maçı izleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, maç sonrasında yaptığı açıklamada, kendi dönemlerinde kurdukları voleybol branşının üstün başarılar elde ettiğini belirtti.

Tütüncü, 3. Lig'de oynayan sporcuların kendi alt yapılarında yetiştiğini dile getirerek,  "Diğer voleybolcu kızlarımız da ablalarının başarılarını görerek, gıptayla bakarak kendilerini bir spor planlaması, gelecek planlaması yapacaklar. Bu noktada ayrıca önem ifade etmekte. Kızlarımıza mücadelelerinde başarılarının daim olmasını temenni ediyorum" ifadesini kullandı.

Kepez Belediyesi Spor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel, lige bu yıl katılan İzmirspor'un iddialı bir takım kurduklarını vurgulayarak, "Ligin ilk karşılaşmasında biz iddialı olduğumuzu ortaya koyduk. Güzel bir oyun ve skorla, dostluk kardeşlik içerisinde 3-0 galip ayrıldık" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Antalya

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Oyun

  ,

  Lig

  ,

  Voleybol

  ,

  maç