Kepez Kent Konseyi toplandı

Kepez Kent Konseyi toplandı
Kepez Kent Konseyi toplandı
ANTALYA (AA) - Kepez Kent Konseyi Toplantısı'nda ilçede kültür, sanat ve eğitim alanında yapılacak faaliyetler görüşüldü.Kent Konseyi Başkanı...

ANTALYA (AA) - Kepez Kent Konseyi Toplantısı'nda ilçede kültür , sanat ve eğitim alanında yapılacak faaliyetler görüşüldü.

Kent Konseyi Başkanı Abdullah Sürekli başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, farklı alanlarda yürütülecek projeler değerlendirildi.

Sürekli, yaptığı açıklamada, kültür, sanat ve eğitim alanında önemli çalışmalar yapacaklarını belirterek, konsey olarak daha geniş kitlelerle hareket edeceklerini vurguladı.

"Kepez'de Yaşayan Anadolu  Projesi" ve "Gençlik Buluşması" kampının tamamlandığını ifade eden Sürekli, Akdeniz anemisine dikkati çekmek ve bu hastalıkla mücadele edenlere destek vermek amacıyla "Kan Kardeşim Kepez" sloganıyla kampanya yapılacağını belirtti.

Engelli vatandaşlar için pazar yerlerinde "Engelli Yürüyüş Bandı" oluşturulması için Kepez Belediyesi ile görüşeceklerini vurgulayan Sürekli, gelecek nesillere miras bırakılması adına Kepez'in hikayesinin araştırılacağını kaydetti.