Kepez Kent Konseyin'den, GSİM'ye ziyaret

Kepez Kent Konseyin'den, GSİM'ye ziyaret
Kepez Kent Konseyin'den, GSİM'ye ziyaret
ANTALYA (AA) - Kepez Kent Konseyi Başkanı Abdullah Sürekli, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü (GSİM) Burhanettin Hacıcaferoğlu'nu ziyaret...

ANTALYA (AA) - Kepez Kent Konseyi Başkanı Abdullah Sürekli, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü (GSİM) Burhanettin Hacıcaferoğlu'nu ziyaret etti.

GSİM'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Hacıcaferoğlu, makamında kabul ettiği Sürekli ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüştü.

Konseyin çalışmaları hakkında bilgi veren Sürekli, gençlere yönelik projeler hazırladıklarını, önümüzdeki günlerde bu projeleri hayata geçirmeye başlayacaklarını kaydetti.

Özgecan Aslan Gençlik Merkezi'nde gençleri sosyal ve sanatsal faaliyetlerle buluşturmak istediklerini belirten Sürekli, bunun için GSİM İl Müdürü Hacıcaferoğlu'ndan destek istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hacıcaferoğlu ise Antalya'da gençleri birçok sportif faaliyetin yanında sosyal, kültürel ve sanatsal projelerle buluşturduklarını anlatarak, önümüzdeki günlerde Kepez Kent Konseyi ile ortak çalışmalar yapacaklarını ifade etti.