Kepezli kadınlar matinede buluştu

Kepezli kadınlar matinede buluştu
Kepezli kadınlar matinede buluştu
ANTALYA (AA) - Kepez Belediyesi, her ay farklı bir bölgede düzenlediği kadınlar matinesiyle ilçede yaşayan kadınları bir araya getirdi.Matineye eşi...

ANTALYA (AA) - Kepez Belediyesi, her ay farklı bir bölgede düzenlediği kadınlar matinesiyle ilçede yaşayan kadınları bir araya getirdi.

Matineye eşi Ayşe Tütüncü ile katılan Kepez Belediye  Başkanı Hakan Tütüncü, kadınları her zaman farklı bir noktaya koyduklarını, hem belediyecilikte hem de yapılan hizmetlerin temelinde kadınların olduğunu ifade etti.

Hizmetleri kadınlar için yaptıklarını belirten Tütüncü, "Kepezli hanım kardeşlerimiz de hizmetlerimizde bize en büyük desteği veriyorlar. Bu destekle daha büyük hizmet heyecanını yüreğimizde ve kalbimizde hissediyoruz" dedi.

Kadınlara yönelik düzenledikleri sosyal etkinliklerin yeni dönemde de sürüleceğini anlatan Tütüncü, şöyle konuştu:

"Hanımlarımıza yönelik kültür turları, Elmalı gezileri başta olmak üzere birçok farklı etkinlikleri gerek sportif alanda gerekse meslek ve sanat eğitiminde gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Kepezli hanım kardeşlerimizle el ele, gönül gönüle güçlü Kepez'i inşa etmek için gece , gündüz çalışacağız. Hanım kardeşlerimiz bize destek verdikçe, hayır dualarıyla bizlerin yanında oldukça, gönül birlikteliğimiz çok daha güzel hizmetleri ortaya koymaya vesile olacak."


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  sanat

  ,

  Belediye

  ,

  Gece

  ,

  zaman

  ,

  kültür

  ,

  sosyal

  ,

  hizmet