Kick Boks Dünya Şampiyonları Tanıtım Gecesi

Kick Boks Dünya Şampiyonları Tanıtım Gecesi
Kick Boks Dünya Şampiyonları Tanıtım Gecesi
- Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen kick boks organizasyonunda, dünya ve Avrupa şampiyonu sporcular ile genç sporcular ringe çıktı

ANTALYA (AA) - Kick Boks Milli Takım Antrenörü ve Kick Boks Antalya Temsilcisi Gazi Demirdağ tarafından, 19 Mayıs Gençlik Haftası dolayısıyla düzenlenen organizasyon ile K-1 Kick Boks Dünya Şampiyonları Tanıtım Gecesi yapıldı.

Antalya'nın Kemer ilçesi Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan ringde, Türkiye 'nin önde gelen kick boks sporcuları kıyasıya mücadele ederken, Türkiye, Avrupa ve dünya şampiyonu olmuş deneyimli sporcular ve genç sporcular karşılaştı. 

Dünya kick boks şampiyonlarından Metin Yaşar, Avrupa ve dünya şampiyonu Ring Masters Olympia (RMO) kemeri sahibi Fikri Arıcan, Avrupa şampiyonu Şahin Aras, dünya şampiyonu Zamiq Atakişiyev'in ringe çıktığı gecede, Koray-Mehmet ikilisi de kısa bir konser verdi.

Çok sayıda kişinin izlediği karşılaşmalarda Özlem Kartal, Oktay Dorukan Ergin, Şerife Akbal, Volkan Kaplan, Nadir Aycıl, Fatma Karademir, Gamze Yılmaz, İzzet Arabacı, Şahin Aras, Fikri Arıcan ve Zamiq Atakişiyev rakiplerini yendi.

Yarışmada kazanan sporculara madalya ve kupaları, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, MHP Antalya milletvekili adayları ve sponsor firma yetkilileri tarafından takdim edildi.