KONTAB, tüzük değişikliğiyle BATAB oldu

KONTAB, tüzük değişikliğiyle BATAB oldu
KONTAB, tüzük değişikliğiyle BATAB oldu
ANTALYA (AA) - Antalya Konyaaltı Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (KONTAB), tüzük değişikliğiyle Batı Antalya Turizm Koruma ve...

ANTALYA (AA) - Antalya Konyaaltı Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (KONTAB), tüzük değişikliğiyle  Batı Antalya Turizm Koruma ve Geliştirme Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) oldu.

KONTAB Meclisi toplantısı, Konyaaltı Belediyesi Toplantı Salonu'nda Muhittin Böcek başkanlığında gerçekleştirildi.

8 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste, tüzük değişikliğine gidildi. Yapılan değişiklikle KONTAB, Batı Antalya Turizm Koruma ve Geliştirme Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) oldu. 

Mecliste birliğin yeni encümen üyeliğine Nazife Demirtaş, Füsun Aldırmazoğlu, Kazım Söylemez ve Nurdan Aslı Bayar Ulukapı gizli oyla seçildi. 

Birlik Başkanı Böcek, alınan kararlarla birliğin, Antalya turizmine önemli katkılar sağlayacağını belirtti. Antalya Büyükşehir Belediyesinden geçen aylarda ayrıldıklarını hatırlatan Böcek, şöyle konuştu:

"Kemer Belediye Başkanımız Mustafa Gül, görüşmelerimizden sonra birliğimize katılma kararı aldı. Sayın Gül ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Birliğimize Kemer Belediyesinin de katılmasıyla Antalya'da ve özelikle batı bölgelerinde önemli bir birlik olacaktır. Birliğimiz şu ana kadar yurtiçi ve yurtdışındaki pek çok fuara katılarak, Konyaaltı ve Antalya'nın tanıtımına katkılar koydu. Kemer Belediyemizin desteğiyle birliğimiz daha da büyüyecek ve gelişecektir."