Konyaaltı Belediyesinden muhtarlara jest

Konyaaltı Belediyesinden muhtarlara jest
Konyaaltı Belediyesinden muhtarlara jest
- İlçedeki muhtarlıkların su ve elektrik masrafları, belediyece karşılanacak

ANTALYA (AA) - Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı bölgesi muhtarlık binalarının su ve elektrik masraflarını karşılayacaklarını bildirildi.

Konyaaltı Belediyesinden yapılan açıklamada, Konyaaltı Muhtarlar Derneği'nin 3'üncü Olağan Genel Kurulu'nda alınan kararda, Konyaaltı Belediyesinin muhtar evlerinin su ve elektrik masraflarını ödeyeceğini ve bu kararın 1 Temmuz'da Belediye Meclisinde görüşülerek uygulanmaya konulacağı belirtildi.

Başkan Böcek, göreve geldiği günden itibaren Konyaaltı'nın güzelleşmesi, vatandaşların mutluluk içinde yaşayabilmesi adına muhtarlar ve vatandaşlar ile güzel çalışmalara imza attıklarını kaydetti.

Konyaaltı Belediyesi olarak park alanlarında muhtarlık binaları yaptıklarını antalya Böcek, şöyle konuştu:

 "Teknolojiye uygun muhtarlık binaları yapıyoruz. Sarısu ve Hurma mahallelerinin muhtar evlerini tamamladık. Vatandaşlarımız ile köprü vazifesi gören muhtarlarımızın binalarını sırayla yapıyoruz. Yine bir ilki gerçekleştireceğiz. Konyaaltı Belediyesi olarak muhtar evlerinin su ve elektrik masraflarını biz ödeyeceğiz. 1 Temmuz'da meclisimizden bu kararı geçireceğiz. Genel kurul hayırlı olsun. Yeni yönetime başarılar diliyorum." 

 Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, yıllarca merdiven altlarında muhtarlık yaptıklarını söyledi. Yeni muhtarlık binalarına kavuştuklarını anlatan Alp, su ve elektrik parasının ödenecek olmasından ötürü mutlu olduklarını ifade etti. 


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  elektrik

  ,

  böcek

  ,

  başkan