Kumluca heyetinden Vali Türker'e ziyaret

Kumluca heyetinden Vali Türker'e ziyaret
Kumluca heyetinden Vali Türker'e ziyaret
ANTALYA (AA) - Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer ve AK Partili belediye meclisi üyeleri, Vali Muammer...

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer ve AK Partili belediye meclisi üyeleri, Vali Muammer Türker'i makamında ziyaret etti.

Başkan  Çetinkaya, ziyarette Vali Muammer Türker'e meclis üyelerini tanıttı. Çetinkaya, Türker'e ilçede yürüttükleri hizmetleri anlattı.

Vali Muammer Türker de Antalya'nın hem turizm hem de tarım konusunda Türkiye ve dünyada önemli bir yeri olduğunu söyledi. Tarım konusunda Kumluca'nın payının büyük olduğunu vurgulayan Türker, şöyle konuştu:

"Son derece zor olan tarım üretiminden daha fazla gelir elde edebilmek için alternatif ve üretimde çeşitliliği tercih etmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu konuda devlet olarak, yerel önderler olarak hepimize büyük görevler düşüyor. Bunu başarabilirsek, gerçekten hem üretimimiz daha kolay olur hem de üretimden hak ettiğimiz değeri elde ederiz. Ben bu konuda Kumluca'nın açılım, değişim ve dönüşüme yatkın olduğunu gözlemliyorum ve gelecek adına ümitliyim."