Kumluca MYO öğrencileri, çınar fidanı dikti

Kumluca MYO öğrencileri, çınar fidanı dikti
Kumluca MYO öğrencileri, çınar fidanı dikti
ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Ahmet Aliağa Bulvarı'nda gerçekleştirilen fidan dikimine, Kumluca...

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Ahmet Aliağa Bulvarı'nda gerçekleştirilen fidan dikimine, Kumluca Meslek Yüksekokulu öğrencileri de destek verdi.

Kumluca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından, yaklaşık 4,5 kilometre uzunluğundaki Ahmet Aliağa Bulvarı'ndaki yürüyüş yolunda ağaçlandırma çalışması başlatıldı.

Kumluca Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin de destek verdiği çalışma sonunda, yürüyüş yoluna 50 çınar fidanı dikildi. Dikilen fidanların bakımları, Kumluca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılacak.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, ilçe genelinde yeşil alanların artırılması için her geçen gün daha fazla çalışma yürüttüklerini, bu sayede Kumluca'nın Türkiye genelinde kişi başına düşen en fazla yeşil alana sahip ilçelerden olduğunu söyledi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  ilçe