Kumluca MYO öğrencileri, yürüyüş yolunu çiçeklendirdi

Kumluca MYO öğrencileri, yürüyüş yolunu çiçeklendirdi
Kumluca MYO öğrencileri, yürüyüş yolunu çiçeklendirdi
ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi tarafından Ahmet Aliağa Bulvarı'ndaki yürüyüş yolunda yapılan düzenleme çalışmalarına, Kumluca Meslek Yüksekokulu...

ANTALYA (AA) ? Kumluca Belediyesi tarafından Ahmet Aliağa Bulvarı'ndaki yürüyüş yolunda yapılan düzenleme çalışmalarına, Kumluca Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri destek verdi.

Kumluca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, Ahmet Aliağa Bulvarı'ndaki yaklaşık 4,5 kilometrelik yürüyüş yolunda yapılan çalışmalara, Kumluca Meslek Yüksekokulu seracılık bölümü öğrencileri de erguvan ve top akasya dikerek destek verdi.

Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, dikilen erguvan ve top akasyaların bakımının belediye ekipleri tarafından yapılacağını belirterek, öğrencilere çalışmalara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Bulvarda uzun süredir çalışma yürüttüklerini anlatan Çetinkaya, daha önce de ağaçlandırma çalışması yapıldığını kaydetti.

Meslek yüksekokulu öğrencilerinin de 50 çınar fidanı dikerek çalışmalara destek verdiğini dile getiren Çetinkaya, "Şimdi de erguvan ve top akasya dikimine destek verdiler. İnşallah bu çalışmalarımız neticesinde yürüyüş yolumuz güzel bir görünüme kavuşacak ve halkımız yeşillikler arasında yürüyüşlerini gerçekleştirecek. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. 


    ETİKETLER:

    Antalya

    ,

    Belediye