Kumluca Okullar Arası Voleybol Turnuvası sona erdi

Kumluca Okullar Arası Voleybol Turnuvası sona erdi
Kumluca Okullar Arası Voleybol Turnuvası sona erdi
ANTALYA (AA) - Kumluca'da düzenlenen Okullar Arası Voleybol Turnuvası, final karşılaşmaları ile sona erdi.Kumluca Belediyesi spor salonunda...

ANTALYA (AA) ? Kumluca'da düzenlenen Okullar Arası Voleybol Turnuvası, final karşılaşmaları ile sona erdi.

Kumluca Belediyesi spor salonunda gerçekleştirilen, 2015-2016 eğitim öğretim yılı Okullar Arası Voleybol Turnuvası final karşılaşması ile sona erdi. Karşılaşmalar yıldız kız ve yıldız erkek, genç kız ve genç erkek olmak üzere iki kategoride yapıldı.

29 takımın katıldığı turnuvada, 348 sporcu kupa için mücadele etti. Turnuva sonunda genç kızlarda, Farabi Sağlık Meslek Lisesi birinci, genç erkeklerde, Havva Sedat Avcıoğlu Fen Lisesi birinci, yıldız kızlarda ise Cumhuriyet Ortaokulu birinci, yıldız erkeklerde Adrasan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu birinci oldu.

Final karşılaşmaları sonunda düzenlenen kupa törenine, Kumluca Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Erol Koca, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Kategorilerinde ilçe birincisi olan takımların, Antalya'da yapılacak karşılaşmalarda Kumluca'yı temsil edecekleri bildirildi.