Kumluca protokolü, muhtarlarla bir araya geldi

Kumluca protokolü, muhtarlarla bir araya geldi
Kumluca protokolü, muhtarlarla bir araya geldi
ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi tarafından organize edilen toplantıya, ilçe protokolü ve muhtarlar katıldı.Kumluca Belediyesi Muhtarlar Hizmet...

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi tarafından organize edilen toplantıya, ilçe protokolü ve muhtarlar katıldı.

Kumluca Belediyesi Muhtarlar Hizmet Binasında gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, Kumluca Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Tüfekçi, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, belediye birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda konuşan Kaymakam Polat Kara, kendisinin ilçeye göreve yaklaşık iki ay önce başladığını ve hizmetlerin halka ulaşması ve yeni hizmetler üretme adına, Kumluca'da gördüğü birlik beraberliğin kendisini son derece sevindirdiğini söyledi.

Bu hizmetlerin halka ulaşması ve hizmetlerin daha iyi yapılması konusunda mahalle muhtarlarına büyük görevler düştüğünü ifade eden Kara, şöyle konuştu:

" Bugün belediyemizin organizesiyle hizmet üretecek kurumlar ve bu hizmetlerin halka ulaşmasını sağlayacak halkın seçtiği muhtarlarımızla bir arada olduk. Ben bu güzel birlik ve beraberlikten dolayı büyük bir mutluluk duydum. Muhtarlarımız burada birlik ve beraberlik içinde çalışıyorlar, belediyemiz onlara hizmet anlamında destek veriyor. Böyle olunca halkımız da hak ettiği hizmeti alıyor. Ben birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan bugünlerde birlikteliğimizin bozulmamasını temenni ediyorum."

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da belediye olarak halka hizmetlerin daha iyi ulaşması adına imkanlar dahilinde büyük çaba gösterdiklerini, bu konuda kendilerine en büyük desteği mahalle muhtarlarının sağladığını söyledi.

Kısa bir süre önce, ilçedeki tüm muhtarların halka daha iyi hizmet vermesi adına Kumluca Belediyesi Muhtarlar Hizmet binasını tamamlayarak hizmete girmesini sağladıklarını ifade eden Çetinkaya, "Bu hizmet binasını yaparken, hem halkımız muhtarlarımıza daha iyi ulaşsın hem de muhtarlarımız bir arada çalışmalarını değerlendirsinler istedik. Burada bir personel görevlendirdik, muhtarlarımızın hizmetlerini, belediye olarak yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları kayıt altına almak istedik. İnşallah muhtarlarımız ve halkımız için hayırlı olur" dedi.