Kumluca Ramazan etkinlikleri sürüyor

Kumluca Ramazan etkinlikleri sürüyor
Kumluca Ramazan etkinlikleri sürüyor
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kumluca Belediyesi tarafından Hacivat Karagöz gösterisi ile tasavvuf musikisi dinletisi...

ANTALYA (AA) ? Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kumluca Belediyesi tarafından Hacivat Karagöz gösterisi ile tasavvuf musikisi dinletisi gerçekleştirildi.

Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen gösteriler, Kumluca Belediyesi 50. Yıl Kültür Merkezi Kalekule Amfi Tiyatro'da gerçekleştirildi.

Hacivat Karagöz gösterisi özellikle çocuklardan büyük beğeni topladı. Tasavvuf musikisi dinletisinde ise yetişkinler güzel bir ramazan akşamı geçirdi. Gösteriler sonunda Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran, Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Tasavvuf Musikisi koro şefi Aydemir Tuncer'e çiçek verdi.

Kumluca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Süleyman Fethi Örgel, ramazan ayı boyunca kültürel ve sosyal etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Örgel, Kumluca Belediyesine her zaman destek veren Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına teşekkür etti.