Kumluca ve Kaş'ta "Vergi denetimi semineri"

Kumluca ve Kaş'ta "Vergi denetimi semineri"
Kumluca ve Kaş'ta "Vergi denetimi semineri"
ANTALYA (AA) - Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından Kumluca ve Kaş'ta bulunan üyelerine vergi denetimi ile ilgili seminer verildi.Vergi...

ANTALYA (AA) - Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından Kumluca ve Kaş'ta bulunan üyelerine vergi denetimi ile ilgili seminer verildi.

Vergi denetiminde yaşanan sıkıntılar ve e-uygulamaları ile ilgili Kumluca ve Kaş'ta hizmet veren firmalara ve muhasebecilere Antalya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Tevfik Fikret Küçükerciyes tarafından seminer verildi.

Kumluca KUTSO toplantı salonunda düzenlenen seminere KUTSO yönetim kurulu başkan yardımcısı Ahmet Çetin, Kaş Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen seminere ise yönetim kurulu üyesi Bayram Karagül eşlik etti.

Seminerde, işletmelerin denetimlerde en çok kayıt dışı işlemler ile ilgili sıkıntı yaşadığını belirten Küçükerciyes, "Firmalarımız bütün işlemlerini kayıt altına alıp, belgelendirdikten sonra denetimlerde herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklardır" diye konuştu.

Seminerin ardından Tevfik Fikret Küçükerciyes'e KUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bayram Karagül tarafından teşekkür plaketi verildi.