Kumluca Ziraat Odası yönetiminden, Emniyet Müdürüne ziyaret

Kumluca Ziraat Odası yönetiminden, Emniyet Müdürüne ziyaret
Kumluca Ziraat Odası yönetiminden, Emniyet Müdürüne ziyaret
ANTALYA (AA) - Kumluca Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kayhan ve yönetim kurulu üyeleri, Kumluca Emniyet Müdürlüğüne yeni tayin olan Mustafa...

ANTALYA (AA) - Kumluca Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kayhan ve yönetim kurulu üyeleri, Kumluca Emniyet Müdürlüğüne yeni tayin olan Mustafa Karaarslan'ı ziyaret etti

Kumluca Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kayhan ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine yeni başlayan Mustafa Karaarslan'a ziyarette bulundu.

Ziyarette konuşan Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kayhan, Kumluca'nın ekonomisinin tarıma dayalı olması dolayısıyla sürekli büyüyen ve göç alan bir ilçe olduğunu söyledi.

Bundan dolayı ilçede dönem dönem nüfus yoğunluğu yaşandığını ifade eden Kayhan, "İlçemizde yeni göreve başlayan  Emniyet Müdürümüze hoş geldin ziyaretinde bulunduk. Müdürümüze odamızın çalışmaları hakkında bilgi verdik. Odamız ilçemizde en çok üyeye sahip sivil toplum örgütüdür. Bu anlamda birlikte yürütebileceğimiz projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk" dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan da, sivil toplum örgütlerinin toplumun sorunlarının belirlenmesi ve çözülmesinde devlet ile millet arasındaki en iyi köprü vazifesi gördüğünü söyledi.

İlçe nüfusunun tarıma dayalı olarak sürekli değişkenlik sağladığını kendilerinin de gördüklerini belirten Karaarslan, "Özellikle trafik konusunda vatandaşlarımız daha dikkatli ve duyarlı olsunlar. Geçmiş yıllarda müdürlüğümüz ile sivil toplum örgütleri işbirliğinde çeşitli projeler yapılmış. Bizler de vatandaşlarımızı bilgilendirme adına zaman zaman ortak çalışmalar yapmayı planlıyoruz" diye konuştu.