Kumluca'da "Ata'yı anma satranç turnuvası" düzenlendi

Kumluca'da "Ata'yı anma satranç turnuvası" düzenlendi
Kumluca'da "Ata'yı anma satranç turnuvası" düzenlendi
ANTALYA (AA) - Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Batı Antalya Ata'yı Anma Satranç Turnuvası sona erdi.Kumluca Belediyesi Günay Sahil...

ANTALYA (AA) - Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Batı Antalya Ata'yı Anma Satranç Turnuvası sona erdi.

Kumluca Belediyesi Günay Sahil Tesislerinde gerçekleştirilen satranç turnuvasına, Kumluca'nın yanı sıra, Finike, Kemer, Demre, Kaş ve Elmalı'dan 136 öğrenci katıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca, turnuvaya öğrencilerin gösterdiği ilgiden son derece memnun olduklarını söyledi.

Turnuvaya katılan öğrencilerin birbirleriyle kıyasıyla mücadele ettiklerini ifade eden Koca, turnuvaya katkı sağlayan satranç hakemleri ve öğretmenler ile turnuvanın yapılması konusunda destek veren Kumluca Belediyesine teşekkür etti.

Turnuva sonunda 10 yaş altı kızlarda Fatma Davarcı, erkeklerde Abdullah Çetin, açık kızlarda Şebnem Diren Cengiz, açık erkeklerde Uğur Can Gaye birinci oldu. Turnuvada dereceye giren öğrencilere Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca tarafından kupa ve madalya verildi.