Kumluca'da halı saha futbol turnuvasına kayıtlar başladı

Kumluca'da halı saha futbol turnuvasına kayıtlar başladı
Kumluca'da halı saha futbol turnuvasına kayıtlar başladı
ANTALYA (AA) - Kumluca'da 16'ncısı düzenlenecek halı saha futbol turnuvası için kayıtlar başladı.Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hakan...

ANTALYA (AA) - Kumluca'da 16'ncısı düzenlenecek halı saha futbol turnuvası için kayıtlar başladı.

Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hakan Çataltepe, yaptığı açıklamada, her yıl Tarım ve Seracılık Festivali kapsamındaki halı saha futbol turnuvasına kayıtların başladığını, turnuvanın genel ve 40 yaş üstü olmak üzere iki kategoride yapılacağını söyledi.

Turnuvaya katılacak takımların, başvurularını Kumluca Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğüne yapabileceklerini ifade eden Çataltepe, şöyle konuştu:

"İlçemizde 15 yıldır geleneksel hale gelen halı saha futbol turnuvası organize ediyoruz. Geçen yıllarda ilçemiz dışından da turnuvaya takımlar katılmış ve çok güzel geçmişti. Bu yıl da turnuvanın çok güzel geçmesi için organizasyon planımızı hazırladık. Turnuvaya katılım için başvurular başladı. Son başvuru tarihi 16 Ocak Cuma günüdür."

Turnuvanın ilçede bulunan dört halı sahada oynanacağını belirten Çataltepe, turnuvanın 31 Ocak Cumartesi günü başlayacağını bildirdi.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Antalya

  ,

  YAŞ

  ,

  spor

  ,

  Tarım

  ,

  katılım