Kumluca'da Muhtarlar Derneği başkanlık seçimi yapıldı

Kumluca'da Muhtarlar Derneği başkanlık seçimi yapıldı
Kumluca'da Muhtarlar Derneği başkanlık seçimi yapıldı
ANTALYA (AA) - Kumluca Muhtarlar Derneği başkanlığına Sarıcasu Mahalle Muhtarı Mustafa Tüfekçi seçildi.Kumluca Muhtarlar Derneği binasında...

ANTALYA (AA) - Kumluca Muhtarlar Derneği başkanlığına Sarıcasu Mahalle Muhtarı Mustafa Tüfekçi seçildi.

Kumluca Muhtarlar Derneği binasında gerçekleştirilen dernek başkanlığı seçimi için 41 mahalle muhtarının tamamı oy kullandı. İki adayın yarıştığı seçimlerde 27 oy alan Sarıcasu Mahalle Muhtarı Mustafa Tüfekçi, Kumluca Muhtarlar Derneği Başkanı seçilirken, rakibi Bağlık Mahallesi Muhtarı Mehmet Ünal ise 14 oy aldı.

2004-2007 yıllar arasında da bir dönem Kumluca Muhtarlar Derneği Başkanlığı görevinde bulunan Sarıcasu Mahallesi Muhtarı Mustafa Tüfekçi, seçimin ardından yaptığı konuşmada, kendisinin daha önce de muhtarlar derneği başkanlığı görevinde bulunduğunu, bundan sonraki dönemde de görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağını söyledi.

İkinci defa kendisini bu göreve layık gören muhtar arkadaşlarına teşekkür eden Tüfekçi, "Muhtarlarımızı birlik içinde görmek ve hizmet alırken tüm mahallelerimizin menfaatlerini ayırt etmeden güç birliği yapabilmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Kumluca Muhtarlar Derneğinin yeni yönetim kurulu ise Hasan Acar, Arif Zorba, Hasan Acar ve Ramazan Koçubaba'dan oluştu.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Ramazan

  ,

  yönetim

  ,

  Birlik

  ,

  oy

  ,

  hizmet