Kumluca'da sivrisinekle mücadelede ortak hareket ediliyor

Kumluca'da sivrisinekle mücadelede ortak hareket ediliyor
Kumluca'da sivrisinekle mücadelede ortak hareket ediliyor
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kumluca Belediyesi ekiplerinin, ilçede sivrisinekle mücadele çalışmalarını ortaklaşa...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kumluca Belediyesi ekiplerinin, ilçede sivrisinekle mücadele çalışmalarını ortaklaşa yürüttüğü bildirildi.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran'ı ziyaret etti.

Kumluca'da birçok hizmeti, Büyükşehir Belediyesi ile koordineli yürüttüğünü ifade eden Çetinkaya, bu hizmetlerin başında su, kanalizasyon, yol çalışmaları, sivrisinekle mücadele ve alt yapı hizmetlerinin geldiğini söyledi.

Bu hizmetlerin daha önce Kumluca Belediyesi tarafından yürütüldüğüne dikkat çeken Çetinkaya, "Son günlerde vatandaşlarımızdan sivrisinek şikayetleri ele aldık. Kumluca Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri sorunun çözümü konusunda ortak hareket etmektedir" dedi.

Yusuf Evran da sivrisinekle mücadele konusunda vatandaşlar tarafından Kumluca Belediyesi'ne yapılan şikayetlerin ilaçlama konusunda kendilerine yön gösterdiğini belirtti. 


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  Büyükşehir