Kumluca'da yollar bakıma alındı

Kumluca'da yollar bakıma alındı
Kumluca'da yollar bakıma alındı
ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, kış aylarındaki olumsuz hava koşulları nedeniyle bozulan yollarda onarım...

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, kış aylarındaki olumsuz hava koşulları nedeniyle bozulan yollarda onarım çalışması başlatıldı.

Kumluca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeye bağlı Salur, Karacaören, Güzören, Karacaağaç ve Çaltı mahallelerinde bozulan yolların tamiratı ile dere geçişlerine büz ve menfezler yerleştirmeye başladı.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, yaptığı açıklamada, yoğun bir kış mevsimi geçirildiğine işaret etti. Yağışların etkisiyle bazı mahalle yollarında bozulmalar meydana geldiğini hatırlatan Çetinkaya, şöyle konuştu:

"Özellikle dere yataklarında ve sel olan bölgelerde yollara hasar oluştu. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz bozulan yolların tamiratı, dere ve su geçişlerine büz ve menfez konulması çalışmalarına başladılar. İnşallah yapacağımız çalışmalarla yollarımız kalıcı olacak ve ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağız."


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  Ulaşım

  ,

  Hava

  ,

  kış