Kurban Bayramı'na doğru

Kurban Bayramı'na doğru
Kurban Bayramı'na doğru
- İbradı Belediyesi, Kurban Bayramı tedbirlerini aldı

ANTALYA (AA) - İbradı ilçesinde vatandaşların Kurban Bayramını huzurlu bir şekilde geçirmeleri için tüm tedbirler alındı.

İbradı Belediyesi ilçe merkezi ve mahallelerde temizlik ve boya çalışmalarını tamamladı. Bayram süresince tüm belediye hizmet birimlerindeki nöbetçi görevlilerin ihtiyaç halinde anında vatandaşlara hizmet vereceği bildirildi.

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, yaptığı yazılı açıklamada, bayramda ilçe nüfusunun ikiye katlandığına işaret etti. Nüfusun ihtiyaçları doğrultusunda tüm önlemlerin alındığını belirten Küçükkuru, açıklamasında şunları kaydetti:

"Vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı sevdikleriyle huzurlu ve mutlu geçirebilmeleri için tüm önlemleri aldık. Birimlerimizdeki nöbetçi görevlilerimiz halkımızın ihtiyaçlarını anında cevap verebilecek şekilde düzenlendi. Bayram boyunca belediyemizin hizmetlerinde aksama olmayacak. Belediyemize ait ambulans da bayram süresince 24 saat  hazır bulunarak halkımızın hizmetinde olacak."

Başkan Küçükkuru, geleneksel bayramlaşma töreninin bayramın 3. günü saat 11.00'de ilçe merkezindeki Sulu Park'ta gerçekleştirileceğini bildirdi.