KUTBO öğrencilere bin 500 çift ayakkabı dağıttı

KUTBO öğrencilere bin 500 çift ayakkabı dağıttı
KUTBO öğrencilere bin 500 çift ayakkabı dağıttı
ANTALYA (AA) - Kumluca Ticaret Borsası (KUTBO) tarafından ilçe genelindeki okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı yardımı...

ANTALYA (AA) - Kumluca Ticaret Borsası (KUTBO) tarafından ilçe genelindeki okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı yardımı yapıldı.

Ayakkabı dağıtım törenine, Kaymakam Polat Kara, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kaymakam Kara, ihtiyaç sahibi öğrenciler için yapılan bu anlamlı destekten dolayı başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür etti. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Kara, "Yapılan her iyiliğin, yardımın da bir teşekkürü vardır. Sizlerden de beklenen derslerinizde başarılı olmanızdır. O zaman sizlere bu desteği sağlayan kişi ve kurumlar yaptıkları işten daha fazla mutlu olurlar" diye konuştu.

KUTBO Başkanı Fatih Durdaş da ayakkabıları, Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yaparak ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtacaklarını söyledi. Dağıtımı yapılan ayakkabıların yaklaşık maliyetinin 30 bin lira olduğunu ifade eden Durdaş, "Giderleri TOBB tarafından karşılan bin 500 çift ayakkabıyı öğrencilerimize dağıtıyoruz. Amacımız öğrencilerimize biraz olsun destek olabilmek. Benim öğrencilerimizden tek isteğim, başarılı olmaları ve kötü alışkanlıklardan ve kötü alışkanlığı olan arkadaşlarından uzak durmalarıdır" dedi.

Konuşmaların ardından Kaymakam Polat Kara, KUTBO Başkanı Fatih Durdaş ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, öğrencilere ayakkabılarını verdi.