KUTBO'dan Kaymakam Kara'ya ziyaret

KUTBO'dan Kaymakam Kara'ya ziyaret
KUTBO'dan Kaymakam Kara'ya ziyaret
ANTALYA (AA) - Kumluca Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Durdaş ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Polat Kara'yı ziyaret...

ANTALYA (AA) - Kumluca Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Durdaş ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Polat Kara'yı ziyaret etti.

Fatih Durdaş, ziyarette yaptığı konuşmada, ilçenin ekonomik gücünü tarımdan aldığını, borsa olarak, bu konuda yürütülecek çalışmalara her zaman destek verdiklerini söyledi.

İlçedeki idarecilerin ticaretin önünü açmak için kendilerine yardımcı olduklarını belirten Durdaş, "Sizin gibi tecrübeli ve kendi alanında ihtisas yapmış bir idareci ile çalışmak bize moral ve cesaret verecektir" dedi.

Kaymakam Polat Kara da  sivil toplum örgütlerinin, bulundukları yerin  sosyal ve ekonomik gelişmesine katkı sağlayan kuruluşlar olduğunu ifade etti. Devlet olarak bu hizmetleri her zaman desteklediklerini belirten Kara, Kumluca'da devlet, sivil toplum örgütleri ve diğer kurumlar olarak vatandaşlara hizmet için mücadele vereceklerini söyledi.