KUTSO'dan Emniyet Müdürü Karaarslan'a ziyaret

KUTSO'dan Emniyet Müdürü Karaarslan'a ziyaret
KUTSO'dan Emniyet Müdürü Karaarslan'a ziyaret
ANTALYA (AA) - Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) yönetim kurulu üyeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğüne yeni tayin olan Mustafa Karaarslan'ı ziyaret...

ANTALYA (AA) - Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) yönetim kurulu üyeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğüne yeni tayin olan Mustafa Karaarslan'ı ziyaret etti.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Günay, yönetim kurulu üyeleriyle İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan'a "Hoş geldin" ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Günay, KUTSO olarak Kumluca'nın yanı sıra Finike, Demre ve Kaş ilçelerinde de faaliyet gösterdiklerini söyledi. Kumluca'nın hem ekonomik hem de nüfus bakımından sürekli geliştiğini, bunun yanında tarımsal faaliyetler dolayısıyla bölgede sürekli nüfus değişimi olduğunu ifade eden Günay, son yıllarda turizm konusunda da bölgede gelişmeler olduğunu belirtti.

Kumluca Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçeye yabancı olmadığını ve polis vatandaş işbirliğinde güzel hizmetler yapacaklarına inandıklarını söyledi.