Lise öğrencileri KUTSO'yu ziyaret etti

Lise öğrencileri KUTSO'yu ziyaret etti
Lise öğrencileri KUTSO'yu ziyaret etti
ANTALYA (AA) - Finike Cumhuriyet Çok Programlı Anadolu Lisesinde muhasebe ve finansman bölümünde eğitim öğrenciler, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odasını...

ANTALYA (AA) - Finike Cumhuriyet Çok Programlı Anadolu Lisesinde muhasebe ve finansman bölümünde eğitim öğrenciler, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odasını (KUTSO) ziyaret etti.

KUTSO Genel Sekreteri Mesut Bakar, muhasebe ve finansman bölümünden 50 öğrenci, bölüm şefi Nail Taşkın, bölüm öğretmenleri Ayşegül Taşkın, Yakup Karataş ve Şerife Aydın 'a odanın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Öğrenciler, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Günay ile de sohbet etti. Kurum olarak mesleki eğitime çok önem verdiklerini belirten Günay, şöyle konuştu:

"Öğrenilen teorik bilgilerin çalışma hayatında pratiğe dökülerek pekiştirilmesi gerekiyor. Bu amaçla bünyemizde çalıştırdığımız stajyerlerimize kendi personelimiz gibi davranıyor, sorumluluk veriyor ve kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Siz gençlerimizi gelecekte önemli yerlerde görmek bizleri mutlu edecektir. Hepinize hayatta başarılar diliyorum."