Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Antalyaspor Teknik Sorumlusu Göksu: - "Hedef üç puandı ama berabere kalarak bir puan aldık. Süper Lig'de bir puan da önemli" - Kayserispor Teknik Direktörü Kafkas: - "Umuyorum, ligi çok sıkıntı çekmeden orta sıralarda bitireceğiz"

ANTALYA (AA) - Antalyaspor Teknik Sorumlusu Mustafa Ati Göksu, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Kayserispor'la 1-1 berabere kaldıkları maçta, hedefledikleri 3 puanı alamadıklarını ancak 1 puanın da önemli olduğunu belirtti. 

Göksu, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, Kayserispor karşısında iyi mücadele ortaya koyduklarını söyledi. Böyle oynadıkça, sonraki haftalarda 3 puanların geleceğine inandığını kaydeden Göksu şunları kaydetti:

"Oyunun genelinde Antalyaspor olarak kazanmak için ne gerekiyorsa yaptık. Hedef üç puandı ama berabere kalarak bir puan aldık. Süper Lig'de bir puan da önemli ama üç puan olsaydı daha iyi olacaktı. Seyircimiz 90 dakika kazanmamız için her şeyi yaptı. Seyirci desteği her zaman lazım. İnşallah bundan sonraki müsabakalarda üç puanlar alarak yolumuza devam edeceğiz."

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise skor ve son vuruş konusunda sıkıntı yaşadıklarını ifade etti. Geliştirecekleri noktalar olduğunu ve bunlara çalışacaklarını vurgulayan Kafkas, "Genç bir takımız. Umuyorum, ligi çok sıkıntı çekmeden orta sıralarda bitireceğiz. Her şeye rağmen Antalyaspor gibi iyi bir takımdan alınan bir puan, bizim için değerlidir. Antalyaspor'a da başarılar diliyorum" diye konuştu.