Manavgat Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı

Manavgat Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı
Manavgat Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı
- Manavgat Belediyesi, yılın son meclis toplantısını yeni yapılan Side ek hizmet binasında gerçekleştirdi

ANTALYA (AA) - Manavgat Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı, yapıldı. 

Side ek hizmet binasında düzenlenen toplantıda konuşan Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül'ün tutuklanmasının basın özgürlüğüne yapılan bir darbe olduğunu savundu.

İlçenin en büyük gelir kaynağını turizm sektöründen sağlandığını ve Rusya ile yaşanan krizin Manavgat turizmini olumsuz etkileyeceğini belirten Sözen, Rusya ile ilişkililerin hükümetler nezdinde bir an önce iyileştirilmesinin en büyük temennisi olduğunu ifade etti.  

Manavgat Belediyesi'nin Side Mahallesi'nde yapılan ve hizmete açılan ek hizmet binasının ilçeye hayırlı olmasını dileyen Sözen şunları kaydetti:

"Manavgat Belediyemiz tam kapasitesi ile çalışmakta ve yetersiz kalmaktaydı. Bu düşünceyle inşasını tamamladığımız Side'deki ek hizmet binamız büyük bir yükü kaldırdı. İmar Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Plan Proje Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ve Hukuk İşleri Müdürlüğü birimleri geçtiğimiz aylarda Side'de yeni yapılan hizmet binasına taşınmışlardı. Buradaki yerleşim ve hizmet alımı konusunda vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler alıyoruz."

Sözen'in konuşmasının ardından 16 gündem maddesi karara bağlandı.