Manavgat Belediyesinden "Sevgililer Günü" etkinliği

Manavgat Belediyesinden "Sevgililer Günü" etkinliği
Manavgat Belediyesinden "Sevgililer Günü" etkinliği
ANTALYA (AA) - Manavgat Belediyesi, 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü'nde vatandaşlara 5 bin gül dağıttı. Manavgat Belediyesi Sevgililer Günü...

ANTALYA (AA) - Manavgat Belediyesi, 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü'nde vatandaşlara 5 bin gül dağıttı. 

Manavgat Belediyesi Sevgililer Günü dolayısıyla gül dağıtımının yanı sıra Cumhuriyet Meydanı'nda hatıra fotoğraf panosu kurdu. Gül alanlar, panoda hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etkinliğe Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, başkan yardımcıları Aydın Öz, Oytun Eylem Doğmuş ve Hasan Şimşek de katıldı. Başkan Sözen ve yardımcıları, halka gül dağıtarak Sevgililer Günü'nü kutladı.

Başkan Şükrü Sözen, yaptığı açıklamada, huzurlu ve mutlu yaşamanın anahtarının sevgi olduğunu söyledi. Sevgi ve barış ortamının kalıcı olmasını sağlamanın en büyük hedefleri olduğunu vurgulayan Sözen, şunları kaydetti:

"Bizim de sevgilimiz, sevdiğimiz, onun için emek harcadığımız, yaşadığımız yer Manavgat'tır. Manavgat bizim sevdamızdır. Manavgatımız sevgiyle birliktelikle barışla gelişecek, büyüyecek çok daha iyi konumlara gelecektir. Böylesine özel bir günü belediyemiz olarak daha da özel kılmak istedik."