Manavgat'ta asayiş

Manavgat'ta asayiş
Manavgat'ta asayiş
- Manavgat'ta evinin bahçesinde Hint keneviri yetiştiren bir kişi ile işlediği bir suç nedeniyle aranan kişi, jandarma ekiplerince yakalandı

ANTALYA (AA) -  Manavgat 'ta evinin bahçesinde kenevir yetiştiren bir kişi ile çeşitli suçlardan aranan bir kişi jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

Çolaklı Mahallesinde K.U'nun kenevir yetiştirdiği ihbarını alan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, savcılıktan aldığı arama kararının ardından arama yaptı. Aramada evin bahçesinde ekili vaziyette 13 kök Hint keneviri ele geçirildi. Gözaltına alınan zanlı, adliyeye sevk edildi.  

Side Mahallesi Sümbül Sokak'ta devriye gezen jandarma ekipleri, durumundan şüphelendikleri bir kişinin kimliğini görmek istedi. Kimliğinin bulunmadığını, isminin B.K. olduğunu beyan etmesi üzerine yapılan soruşturmada, söz konusu kişinin gerçek isminin F.S. olduğunu tespit etti.

"Hırsızlık, özel belgede sahtecilik, borcunu ödeme şartını ihlal" suçlarından arandığı belirleyen jandarma ekipleri, zanlıyı gözaltına aldı. F,S. jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  manavgat

  ,

  ilçe

  ,

  jandarma