Manavgat'ta "Çiçek Sokak Projesi" hayata geçirilecek

Manavgat'ta "Çiçek Sokak Projesi" hayata geçirilecek
Manavgat'ta "Çiçek Sokak Projesi" hayata geçirilecek
ANTALYA (AA) - Manavgat Belediyesi 1003 Sokak'ta görsel güzelliği sağlamak, ticari canlılığı artırmak ve bölgeyi cazibe merkezi haline getirmek...

ANTALYA (AA) - Manavgat Belediyesi 1003 Sokak'ta görsel güzelliği sağlamak, ticari canlılığı artırmak ve bölgeyi cazibe merkezi haline getirmek amacıyla "Çiçek Sokak Projesi"ni hayata geçirdi.

Manavgat Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü tarafından 100 metre uzunluğundaki sokak için "Çiçek Sokak Projesi" hazırlandı.

Projeye göre, İbrahim Sözen Caddesi ve Atatürk Caddesi'nin kesişiminde yer alan ve bir yay gibi uzanan sokağın üstü çelik halatlar yardımıyla rengarenk çiçek modülleri ile süslenecek. Yapay çim ve özel aydınlatma düzenekleri ile hem gece  hem gündüz canlı hale getirilerek sokakta 174 çiçek modülü kullanılacak.

Projesiyle ilgili sokak esnafına Manavgat Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Manavgat Belediye Başkan Yardımcıları Sebahat Çevik ve Aydın Öz ile Etüt Proje Müdürü Ezgi Öz, sokakta yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.