Manavgat'ta sünnet şöleni düzenlendi

Manavgat'ta sünnet şöleni düzenlendi
Manavgat'ta sünnet şöleni düzenlendi
ANTALYA (AA) - Manavgat Belediyesi tarafından iki hafta önce sünnetleri yaptırılan çocuklar için sünnet şöleni düzenlendi.Manavgat Belediyesi Atatürk...

ANTALYA (AA) - Manavgat Belediyesi tarafından iki hafta önce sünnetleri yaptırılan çocuklar için sünnet şöleni düzenlendi.

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde toplanan 116 çocuk ve aileleri, önce Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile tiyatro salonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.

Atatürk Kültür Merkezi'ndeki buluşmanın ardından sünnet çocukları, aileler ve Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 5 otobüsle şehir turu yaparak halkı selamladı.

Sünnet çocukları, şehir turunun ardından lunaparka giderek eğlendi. Lunaparktaki eğlence sonrasında çocuklar ve aileleri, botla Manavgat Irmağı üzerinde gezinti yaptı.

Sünnet çocukları Manavgat Belediyesine ait Boğaz Otel'de sünnet şöleni düzenlendi. Sözen, sünnet çocuklarına altın taktı.

Belediye olarak tüm hizmetlerin çocukların daha mutlu bir gelecekte yaşamaları için hayata geçirildiğini belirten Sözen, aileler ve çocuklara mutlu bir gelecek diledi. Gecede Ankaralı Coşkun da bir konser verdi.