Manavgat'taki kayıp kişiyi arama çalışmaları

Manavgat'taki kayıp kişiyi arama çalışmaları
Manavgat'taki kayıp kişiyi arama çalışmaları
ANTALYA (AA) - Manavgat'ın Beşkonak bölgesi Köprüçay'a balık tutmaya giden ve kendisinden haber alınamayan 61 yaşındaki Mehmet Nağza'yı arama...

ANTALYA (AA) - Manavgat'ın Beşkonak bölgesi Köprüçay'a balık tutmaya giden ve kendisinden haber alınamayan 61 yaşındaki Mehmet Nağza'yı arama çalışmaları sürüyor.

Akseki Komando Taburu,  jandarma asayiş ve AFAD ekibi ve 4 dalgıç polis ile Antalya Büyükşehir İtfaiyesinden 3 kişinin katıldığı arama kurtarma çalışmalarında, akıntının kuvvetli, suyun bulanık olması nedeniyle sualtı çalışması yapılamadı.

Antalya Emniyet Müdürlüğüne ait helikopterin de keşif uçuşu yaptığı bölgede, diğer ekipler ise ırmak kenarını taradılar.

Ara verilen çalışmalara yarın devam edilecek.

Serik'ten 14 Haziran'da motosikletiyle Köprüçay'a balık tutmaya giden ve eve dönmeyen Nağza'nın ailesi jandarma ekiplerine haber vermiş, Nağza'nın motosikleti Karabük mevkisinde, tuttuğu balıklar ve eşyaları ise yaklaşık 400 metre ileride bulunmuştu. Nağza'nın kayalıklardan düşmüş olabileceği ihtimali üzerine Köprüçay'da arama çalışması başlatılmıştı.