Marketten hırsızlık, güvenlik kamerasına yansıdı

Marketten hırsızlık, güvenlik kamerasına yansıdı
Marketten hırsızlık, güvenlik kamerasına yansıdı
- Antalya'da kepenk kilitleri ve kapısını kırdıkları marketten hırsızlık yapan zanlılar, güvenlik kamerasınca kaydedildi

ANTALYA  (AA) - Antalya'da bir markete giren zanlıların hırsızlık anı, yerinin  güvenlik kamerasına yansıdı.

Varlık Mahallesi 201 Sokak'taki bir markete gelen yüzleri kar maskeli ve ellerinde eldiven bulunan iki kişi, çelikten yapılma 8 kepenk kilidini demir kesme makasıyla yaklaşık 15 dakika uğraşarak kesti. Market kapısını da levyeyle açan zanlılar, sigaraların olduğu kısma yöneldi.

Bu sırada iş yerinin karşısındaki apartmanda yaşayan market sahibi Gülemir Çelik, alarm sesine uyandı. Evinden markete koşan Çelik'i gören zanlılar, olay yerinden kaçtı. Çelik'in bilgi vermesi üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, inceleme başlattı.

Hırsızların, kepenk kilitlerini kesmeleri ve marketin içinden sigaraları çalma anı, iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi.

İş yeri sahibi Çelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaklaşık bin liralık malzemenin çalındığını belirterek, bugüne kadar dördüncü kez soyulduğunu söyledi. Daha önceki üç soygunda da hırsızların yakalanamadığını belirten Çelik, "Bunların yakalanmasını ve cezalandırılmasını istiyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  ,

  güvenlik

  ,

  kar

  ,

  İnceleme

  ,

  iş yeri