MASMO ve MASİAD'dan Kaymakam Günlü'ye ziyaret

MASMO ve MASİAD'dan Kaymakam Günlü'ye ziyaret
MASMO ve MASİAD'dan Kaymakam Günlü'ye ziyaret
ANTALYA (AA) - Manavgat Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (MASMO) ve Manavgat Sanayici ve İşadamları Derneği (MASİAD) yönetimi Manavgat...

ANTALYA (AA) -  Manavgat Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (MASMO) ve Manavgat Sanayici ve İşadamları Derneği (MASİAD) yönetimi Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Nazmi Günlü, ziyaretlerinden dolayı MASİAD Başkanı Turgay Akar ve yönetimine teşekkür etti. Turgay Akar, dernek tarafından hazırlanan "Manavgat 2050 Vizyon Raporu" ve MASİAD Yönetim Kurulu Danışmanı Refik İnci'nin hazırladığı "Manavgatlı Sözlüğü"nü Kaymakam Günlü'ye sundu.

MASMO yönetim kurulu üyeleri de Kaymakam Günlü'yü ziyaret etti. MASMO Başkanı Halil Gubaş, Kaymakam Nazmi Günlü'ye yeni görevinde başarılar diledi.

Gubaş, odanın geçen yıl kurulduğunu belirterek, Günlü'ye odanın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kaymakam Günlü de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, oda yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  manavgat

  ,

  Kaymakam

  ,

  yönetim